gifje-website-800px
open-logo-150px

ZATERDAG 9 OKTOBER
12:00 - 18:00 uur
Entree gratis

Open ateliers in de Kunststad in de NDSM Loods en in de X-Helling.

Kleine en fijne editie van de jaarlijks open dag op de NDSM-werf. We zwaaien de monumentale atelierdeuren open voor onze buren in Noord, maar ook voor onze buren in Oost, West en Zuid. Welkom op de werf!

Een zaterdagmiddag vol kunst, ambacht, mode, architectuur, voorstel- lingen, design en alles wat je niet verwacht. Dwaal rond over de oude scheepswerf en neem een kijkje achter de meestal gesloten deuren.

Maar: Blijf thuis als je je ziek voelt, en bezoek NDSM een andere keer.

Voor meer informatie over het programma: ndsmopen.nl

mannetje

We zijn NDSM ! We are NDSM !

Akertree - Thomas Akerboom - furniture maker
Alien Voyagers - Franck Le Lay - theater
Allard Boterenbrood - artist
Amerens Hedwich - photography
Ana Diaz Cubas - artist
Andrew Eddy - multimedia design
Anne van den Boogaard - illustrator
Anton der Kinderen - theater production design/visual artist
Ars Longa - Ellen Toonen & Arthur Willemse - exhibitions/graphic/mulitmedia
Artery - projects
Atelier Okan Akin - textile/glas-in-lood/fresco's
Atelier Wildschut - artist/historical painting techniques
Babok - street theater
Balthasar Prinsen Design - costumes/décor/textile architecture
Barbara van Schajik - artist
Bas Kosters - artist
Beta Office Architects - Auguste van Oppen & Evert Klinkenberg - architecture
Betal Ozay - recording label
Bob Bakuizen - music studio
Bouwe Jan Swart - photography
Bram de Leeuw - industrial/graphic design
Buro Kees - Joost Habing - designer
Catarina Rabanada - illustrator
Cees Hin - interior design/construction
Chantal Spit - artist/painter
Chiel Snijders - multimedia design
Chris Teerink - film director/editor
Christiaan Veldhuis - closet maker
Circus Kristal - childrens circus
Compagnie MOBIL - Aat Dirks - street theater/decor
Conny Deerenberg - interior design/architecture
Convoi Exceptionnel - ritual location theater
Daniela Buonvino - design/upscaling
Danielle Kwaaitaal - artist/photographer
DansJobs - Job Cornelissen- dance/music/dance therapy
De Audio - Philip Klees - audio postproduction
Denis Mulder - furniture maker
DH Mack - artist/painter
Edelsmederij - Jorke Schaling - goldsmith/jewelry maker
EEF invorm - Eef van der Meer - festival installations/BarbiePeepShow
Eibert Draisma - industrial design/inventor
Ellen Klijzing - artist/scuplture
Ellen van Baal - artist/monumental ceramist
ELLES - artist/illustrator
Elvira Vroomen - bagdesign
Emile LeBrun - photography
Esperanza de Vries - artist
Ester Eva van Damen - filmmaker
Eva de Klerk - booster bottom-up projecten
Eva Klee - artist/handweaving
Flösser Simon - designer
Fluitstudio - Maarten Visser - music instrumenten
Frank Hietbrink - artist
Frederique Hesp - product/interior design
Giovanni Aspria - artist/painter
Good and Gray - Harshad Kulkarni - photography
Grafisch Werkplaats Amsterdam - printer
Guevork Aivazian - artist
Guilheme Barbosa - photography
Hackers & Designers - cooperative tech/design/art
Haijo Post - design
Hanneke de Munck - artist/sculptor
Hans B. Thé - photography
Heer en Meester - Paul de Heer & Allard Detiger - film
Helena Kaori Maeda - artist
Hélène Min - artist
Helmich Houtwerken - Bert Helmich - furniture maker/applied design
Henk Loorbach - director/imagemaker
Henk Schut - artist
Hillbrand Bos - illustrator
Iwan Snel - decor design/production
Jan Selen - drawing/visual thinking/sand art
Jason Jessy Erhardt - artist/cook
Jay Chenault - architecture
Jeannette Weber - research based designer
Jeroen Bisscheroux - artist/public space
Jeroschi - Jeroen Schilperoort - decor/furniture maker
Jim du Pan - designer / maker
Job Vermin - muziek evenementen
Jolanda Lanslots/ZitSo - set/furniture design
Joris Volger - furniture maker/woodwork
Joris Berger Bouwt - furniture maker/interior constructions
Joris Speelman - artist/scuplture
Kara Siyah - Cigdem Akin & Ruveyde Kalkan - textile art/fashion development/styling
Karel - Karel de Boer - furniture design/architect
KILO - furniture makers
Klaar van der Lippe & Bart Stuart - artist/urban planning
KOSMONAUTS - graphic/web development
Lennaart Allan - artist
Levi Toredjo - business development manager
Lilian Stolk - researcher/writer
Linette Raven - photography
Lingaraj Bharamagouda - photography
Location Light - Erik van Raalte & Desiree van Gelderen - lighting design
Luca Boscardin - toy designer
Lumasol - experimental photography
Lyangelo Vasquez - director, historian
Maasja Ooms - film
Marc Faasse - photography
Marcia Nolte - product en spatial design/We Make Carpets
Marjanne van Helvert - designer
Marta Veludo - graphic design/art direction
Meer Meer - Inez van der Meer - design/fashion/costumes/décor
Metaalrestauratie - Eveline Los - metal restauration
Michiel Voet - artist/theater decor
Mint - architecture
Monsterverbond - location theater/decor design
Nanny Kok - artist/painter
Nastia Abramova - illustrator
NDSM-Fuse - gallery and cultural space
Neil Fortune - artist
Nellie de Boer - photography
Nichon Glerum - photography
Nur Limonade - Tine Reischl & Josefine Salden - video workshops
NurLimonade Media - film
Octant Objects by Kjell van Norel - interior/applied design/decor/scuplture
Olga Middendorp - artist
Opera Spanga - opera
Over het IJ - theaterfestival
Patrick Straatman - architecture
Paul Dams Timmerwerk - carpenter
Paul Timmer - furniture maker/applied design
Pauline le Pape - graphic design
Pepijn Rozing - furniture/spatial design
Pepijn van Wanin - muziek evenementen
Primordial - Niels Geurs - webdesign/graphic/sound
Publiek Werken - Hetty van Bommel - artist/theater design
Pudding Theatertechniek - Jochem Vrijland - theater technique
Raymond van Zessen - photography
Renée Marcus Janssen - artist/scuplture
Rianne van Duin - graphic design/illustration
Rob Vrijen - applied design/decor/scuplture
Robin Kerssens - architecture
Rodrigue van Hulsen - mixed technique/installations/zilversmith
Rombout Oomen - artist/painter
Roze Studio - creative workshops
Samantha van der Werff - art direction/graphic design
Samantha van der Werff - graphic design/lingerie design
Sandra Kaas - costumes/décor
Sarah Payton – artist/cultural producer
Simone Belli - artist/painter
Simone Boon - artist
SIN Straattheater Instituut Nederland - Pieter Post - street theater/variety artist
SMEL - design agency
SPITSBERG - Jeroen van Leur - industrial design
Sponge Architects - Björn van Rheenen - architecture
St Weather Report: Hope Box - Rienke Enghardt - art projects
Steve Green - translator
Stichting Elektrisch Varen - inventor
Stijn van Kervel - designer
Studio Admiraal - Robert Admiraal - industrial/graphic ontwer/3D
Studio Anton Surink- interior design/architecture
Studio Bakkalakka - music studio rehearsal space
Studio Maar Echt - Daniel Gravenmaker- concept development/design
Studio Robbo - Rob Boeije - interior designer/maker
Studio Tiago Sá da Costa - artist
Studio Wesseling - Floor Wesseling - graphic/creative design
Sue Doeksen - graphic design/illustration
Suzan Hidding - goldsmith/jewelry maker
Take2design - Gusta van Eijk - designer
The Pheromones – music band
Theaterplatform PickUp - theaterworkspace/musicstudio/stage art support
Thierry van Raay - special effects/technique
Tim Stet - photography
Tom Wagenaar - artist
Troost Modelmaking - Martijn Troost & Saskia Rinsema - décor design/special effects
Ultra Studio - Daan van Tulder - graphic/industrial design
Valerie van Leersum - artist/installaties
Van Sanne - Joyce van Sanne - interior architect
van Tjalle & Jasper - design
Visual Data - Ronald Wisse - interaction/graphic design/web development
Vladimir Hristov - artist/painter
VORMKLUB - Vincent Loeff & Rinse Blasé - architecture
Wilbert Verhaak - artist
Winnies Drumkit - Winnie Mensink - drum school
XTCYN - Cynthia Chua - live electronic dance music
You May Also Like This - Marjolijn Stappers - graphic design

 

potlood